Про мене

Моє фото
Я, мабуть, як більшість дітей, з дитинства відвідувала різноманітні гуртки. І лише зовсім недавно зрозуміла, що вміти робити все - потрібно. Але якщо це все тобі ще й страшно подобається робити, то це вже - важко. Мені дуже часто не вистачає часу на мої захоплення. Та нарешті я наважилась показати свої найулюбленіші речі. P.S. Критика приймається )))

пʼятниця, 26 листопада 2010 р.

Випускний давно минув )))

      Якось я пообіцяла, що обов"язково покажу сукню свого виробництва. Це не єдина річ зв"язана моїми руками, але гарні фото поки що є тільки такі. Тому виставляю на Ваш розсуд не лише свої паперові творіння, але й випускну сукню. Так-так, в"язала я її спеціально на випускний в університеті. Тому не судіть строго, бо роботи там пророблено чимало.

На неї витрачено майже 4 км нитки ))) Ось тут можна побачити як воно застібалось:
А ось і ще декілька фото окремих елементів і ще трошки мене...
 
А оскільки я великий хвалько і це чи не єдина фотосесія, де я сама собі подобаюсь, то покажу ще кілька фото.
 
 
 

Я не можу також промовчати про фотографа. Йому велике ДЯКУЮ, що терпів мене тоді стільки. Але ще один фотограф, який безпосередньо робив всі фото для хвастанням сукнею - моя сестричка, тому і про неї я не забуду. Зустрічайте:

Оскільки вона в мене також багато в*яже і виставляє свої роботи на різних сайтах, то знає, що саме треба фоткати. Вікусік, і тобі теж ДЯКУЮ!
Ну і так для загальної картини про наш випускний ще декілька фото.
 
 
 
 
Так-так! Тут крім мене Ви маєте можливість бачити ще одну чудову майстриню хенд-мейду Мар*янку Grushe4ka. Це дійсно вона )))

5 коментарів:

 1. Ну нічого собі робота!!!! Тут треба кланятись! Млодець з великої букви!!!!!! Браво!

  ВідповістиВидалити
 2. Дуже дякую! Це дійсно одна з найграндіозніших моїх робіт, бо чогось попростіше в мене досить багато. Я просто обожнюю творити своїми руками (в*язати, вишивати - це в мене ще зі школи, а тепер ще й кардмейкінг додався))))

  ВідповістиВидалити
 3. УХ ти!!!!! оце РОБОТА!!!!!!! ну ти і МОЛОДЧИНА!!!!!!
  плаття просто шикарне!!!!!
  в мене стільки терпіння б не хватило

  ВідповістиВидалити
 4. Золотые ручки, очень красивое платье

  ВідповістиВидалити