Про мене

Моє фото
Я, мабуть, як більшість дітей, з дитинства відвідувала різноманітні гуртки. І лише зовсім недавно зрозуміла, що вміти робити все - потрібно. Але якщо це все тобі ще й страшно подобається робити, то це вже - важко. Мені дуже часто не вистачає часу на мої захоплення. Та нарешті я наважилась показати свої найулюбленіші речі. P.S. Критика приймається )))

середа, 28 січня 2015 р.

Ще трошки новорічного

Привіт усім!
Я як завжди із запізненням...
Я знову по-трошки щось та й роблю. От цього разу. Сьогодні колекція новорічних листівок.
Цього разу замовлення я не мала. Просто вирішили з чоловіком зробити друзям приємне ))) І втілилось те приємне аж у 18 штук. 
Чесно кажучи, практично кожна з них була створена під якесь конкретне різдвяне завдання, але оскільки пост я публікую лише зараз, то звичайно, що участі в них я взяти не встигла ((( Та нічого страшного. Мені головне, що друзям приємно було! І само собою Ваше визнання чи критика!
Отже зустрічайте!
Перша серія однакових листівок (4шт). Я випадково згадала, що в мене є чудова колекція новорічних папок для тиснення. Ось тут то лдна з них і пригодилась.
Наступні, також 4 однакових. Правда тут я вже вперше спробувала себе у розмальовуванні акварельними олівцями з допомогою води. Тут як раз гарно видно всі недоліки...
Ще одна (на той раз лише) парочка однакових... Захотілось подироколити...
А дальше серія із 8-ми схожих за виконанням, але не зовсім ідентичних листівок. На їх створення мене надихнула чудова польська майстриня Agnieszka (до її виконання мені, звісно, ще ой як далеко, але так хотілось спробувати...)
   
Ну і тут вже пішло-поїхало само по-собі...
                      
Ось ще "групове" фото останньої серії.

Ну якось так. Дякую всім, хто ще пам*ятає, заходить і читає-спостерігає. Всім па-па. 
P.S.Чекаю на ваші відгуки.


1 коментар:

  1. Вот столько много получилось! Уверенна что друзьям понравилось!

    ВідповістиВидалити